Historia naszej firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe powstało w Suwałkach i zostało zarejestrowane dnia 4 maja 1991 r. Przedmiotem działalności firmy od stycznia 1993r jest produkcja i sprzedaż pieczywa, wyrobów cukierniczych i ciastkarskich. Rozpoczynaliśmy produkcję dysponując powierzchnią 250 m2, jednym używanym piecem marki Winkler sprowadzonym z Niemiec i zatrudniając dziesięciu pracowników.

W roku 1997 po rozbudowie zakładu do powierzchni 2000 m2 rozszerzono produkcję o wyroby cukiernicze. Obserwując duże zainteresowanie wyrobami naszej firmy i chcąc sprostać oczekiwaniom klientów w roku 2000 podjęliśmy decyzje o otwarciu zakładu w Kętrzynie, który to w styczniu 2009 r. został przeniesiony do nowego budynku w Olsztynie o powierzchni 1500 m2 oraz w listopadzie 2008 r. uruchomiliśmy oddział piekarni w Białymstoku.

Baza techniczna to 23 piece piekarnicze, z których wypieki są rozwożone 40 samochodami. Asortyment, który produkujemy to około 30 rodzajów pieczywa i 150 pozycji wyrobów cukierniczych i ciastkarskich. Nasi bezpośredni odbiorcy to około 1000 podmiotów gospodarczych w województwie podlaskim i Warmińsko-mazurskim.

Nasza firma sukces na lokalnym rynku osiągnęła dzięki:

  • Jakości wyrobów,
  • Rzetelności i wywiązywaniu się ze wszelkich zobowiązań - tak wobec odbiorców i dostawcówZ poważaniem Adam Ołów

jakość wyrobów

jakość wyrobów

Jakość naszych wyrobów kontrolowana jest na bieżąco. Uwagi można do nas przesyłać za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie.

więcej →
nasze wypieki

nasze wypieki

Pieczywo przez nas oferowane jest wypiekane na bazie naturalnych składników.

więcej →
nasze sklepy

nasze sklepy

Sklepy firmowe oferują szeroki asortyment naszych wyrobów. Tam również trafiają nowości i edycje limitowane naszych wyrobów.

więcej →

© 2014 PPH CYMES Adam Ołów

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna
do góry